Korfbalisti z Kutné Hory jsou připraveni na novou sezónu!

27. 8. 2019

Předposlední srpnový týden strávili kutnohorští sportovci v Chřenovicích u řeky Sázavy. V programu byly každodenní intenzivní tréninky, při kterých se hráči zdokonalovali ve všech oblastech – jak v korfbalové technice a taktice, tak v obratnosti a nechyběla ani fyzická příprava. Kromě klasického korfbalu jsme si vyzkoušeli i vodní korfbal v řece Sázavě či ringo, fotbal a mnoho dalších her. Čekal nás i speciální výlet na kánoích či vyrábění survival náramků či panáčkových přívěsků. Nechyběla ani strašidelná bojovka či večerní zpívání u ohně.
Celým soustředěním nás provázel příběh Rychlé Roty. Zlý profesor Nula totiž všechny členy Rychlé Roty zajal a otrávil a naším úkolem bylo postupně získat léky a zachránit Zipa, Gedžitku, Chipa, Dala i Monty Jacka. Vše nakonec dobře dopadlo a všichni členové byli zachráněni.
Soustředění se moc povedlo, všech 28 dětí si pod vedením 7 trenérů týden moc užilo a už se těšíme na zážitky, které nám přinese nová sezóna.

Fotky ze soustředění: