Výsledková mizérie starších žáků pokračuje

3. 12. 2019

Poslední listopadový víkend čekalo starší žáky třetí kolo jejich ligové soutěže. Pořadatelství bylo v našich rukou, a tak jsme měli výhodu známého prostředí v Týnci nad Labem. Soupeři našich svěřenců byli lonští finalisté Znojmo a Prostějov. Před naším týmem tak stál velmi těžký úkol. Turnaje se mimo tyto tři týmy zúčastnil také Náchod, který odehrál svá utkání též s Prostějovem a Znojmem.

SK RESPO Kutná Hora – SK RG Prostějov 1:22 (1:16)

Utkání pro nas nezačalo vůbec špatně, neboť prvním střelcem utkání se stal Karol Dabrowski. To byl však jediný moment utkání kdy náš tým nad soupeřem vedl. Prostějov se postupně dostával do výborného tempa a našim hráčům prakticky nic nepovolil. Skóre tak narůstalo pouze na jedné straně. Konečný výsledek je sice zklamáním, ale odpovídá obrazu hry.

Koše: Dabrowski

SK RESPO Kutná Hora – Modří Sloni YMCA Znojmo 8:36 (3:21)

Do dalšího zápasu šel náš tým opět v roli outsidera a bohužel se to potvrdilo. Podobně jako v prvním zápase soupeř zcela dominoval, vyznačoval se výbornou úspěšností střelby z dálky, v útoku předváděl pěkné korfbalové akce a v obraně nás držel zkrátka. Jediným pozitivem od prvního zápasu je 8 vstřelených košů na naší straně.

Koše: Novák 3, Dabrowski 2, Koláčná 2, Smržová

Toto kolo nám ukázalo, že je potřeba v tréninku neustále více pracovat a mít chuť se stále zlepšovat, bez toho je totiž veškeré snažení neúčinné.