Střelecké trápení v Brně

25. 12. 2019

Minulý víkend se starší žáci vydali na zápas do Brna, kde sehráli dva duely s domácím týmem béčka. Jednalo se o poslední turnaj v roce 2019. Do Brna tým Kutné Hory vyrazil v neúplné sestavě. Proto byl tým doplněn mladšími žáky, kteří si v obou zápasech vedli velmi statečně.

Brno KK “B” – SK RESPO Kutná Hora 11:5 (6:0)

V prvním zápase si naši bohužel nechali utéct začátek. Na brněnské béčko jsme ztráceli po úvodních dvaceti minutách 6 košů, kdežto na našem kontě nebyl ani jeden koš. Po poločase se tým vzchopil, ale na zvrat to nestačilo. Zápas skončil 5:11 ve prospěch domácích. Starší žáky v jejich výkonech sráží nahrávky, nedostatečný pohyb a nízká úspěšnost zakončení.

Koše: Kovandová 2, Zedník 2, Dabrowski 1

SK RESPO Kutná Hora – Brno KK “B” 5:8 (0:7)

Ani v druhém zápase se nezačalo o nic lépe. Druhý zápas kopíroval do poločasu ten první. Poločas skončil za stavu 7:0. V druhé části se náš tým opět vzpamatoval a začal se nadechovat k obratu. Brňenskému celku nedovolil dát víc jak jeden koš. Avšak zápas skončil 5:8 opět pro Brno.

Koše: Zedník 2, Dabrowski 1, Mikynová 1, Šťastný 1.

Druhý zápas byl o poznání lepší, strži si vytvářeli pěkné šance, ale zakončení opět nebylo tak úspěšné. Tým Kutné Hory tak stále čeká na svoji letošní výhru. Tak snad v příštím roce se jim zadaří o něco lépe.