Senioři v Přelouči bez bodů

16. 2. 2020

V neděli 2.2. 2020 jel náš tým dospělých do Přelouče, kde už to dobře znal a chtěl urvat alespoň 2 body. I když jsme nebyli domácí,naši fanoušci nám udělali suprovou atmosféru. Kvůli zraněné hráčce jsme oslovili našeho žolíka. Lucka Šuhajová předvedla, že i když nějaký ten pátek nehrála, tak to v malíčku pořád má. Věřme tomu, že je toto znovu začátek talentované hráčky.

VKC Kolín – SK RESPO Kutná Hora 21:9 (17:2)

Do zápasu jsme vlétli výborně a dokonce jsme dali i první koš, ale Kolín nám hned během pár minut ukázal, kdo si jde pro titul v 1. korfbalové lize. Bylo zde vidět, že soupeř má velké zkušenosti a my je zatím sbíráme. Soupeř nás do žádné vyložené šance moc nepouštěl, když pustil, tak my jsme to nepotrestali. Druhá polovina zápasu už byla trochu příznivější pro náš tým. Dokonce skóre hrálo pro nás (7:4), ale to už soupeř vystřídal celou lavičku. Takovéto zápasy nám ukazují, že pořád máme na čem pracovat a co zlepšovat.

Koše: Mensová M. 3x, Mensová A. 2x, Šťastný 2x, Šuhajová 1x, Čihák 1x

SK RESPO Kutná Hora – Modří Sloni YMCA Znojmo “B” 15:18 (6:9)

Druhý zápas jsme chtěli vyhrát a zlepšit si náladu. Celý zápas byl vyrovnaný a oba týmy hrály až do konce zápasu na plný plyn. Po první půlce jsme prohrávali o 3 koše, ale zachovali jsme chladnou hlavu a soupeře jsme za chvilku dotáhli. Potom přišla dlouhá pasáž, kde panovala remíza. To se ale zaseklo na skóre 13:13. Útoky jsme měli pěkné, ale košík nám nespadnul ani při penaltě a to bylo rozhodující. Znojmu v této fázi zápasu k naší smůle spadli 3 rychlé koše a bylo o výsledku rozhodnuto, protože náš tým už na to nestihl zareagovat.

Koše: Čihák 5x, Mensová A. 3x, Mensová M. 2x, Šuhajová 2x, Šťastný 2x, Slavíková 1x

Velké díky patří naším fanouškům, že nás přišli podpořit. Nyní se připravujeme na další kolo, kde si chceme zlepšit chuť a připsat si na účet nějaké ty body.