Senioři

I přes to, že se v úvodní comebackové sezoně nepodařilo splnit hlavní cíl týmu dospělých, jímž bylo vytvořit domácí podmínky pro sestavení týmu v kategorii U19, nastupují kutnohorští senioři do nové sezony s ambicí skončit o 1-2 místa výše v závěrečné tabulce a zapracováním dalších dorostenců do kádru.

Tým seniorů během uplynulé sezony zaznamenal citelnou ztrátu v podobě odstoupení Václava Křivánka, dlouholetého člena klubu, pro vleklé zdravotní potíže. Nahradit metr devadesát vysokého kluka nebylo snadné, avšak i tak se podařilo seniorům obsadit v nedohrané sezoně klidný střed tabulky, čímž výsledkově splnil předsezónní očekávání. I přes to, že úroveň předváděné hry se z počátku dařilo zvedat zápas od zápasu, závěr soutěže se rozhodně nesetkal s ideálním rozpoložením našeho kádru.

Předsezónní plán pro nový ročník se tedy od loňského příliš neliší a to i díky tomu, že se bohužel nepodařilo posílit kádr ani v ženské ani v mužské části týmu. Sezóna, která už nebude “oťukávací” je i tak pro naše hráče novou výzvou.

Trenér Daniel Dousek

Asistenti